top of page

KAT PLANLARI

Villa

Mutlu sonla biten ayrılık hikâyesi olabileceğine inandın mı? Biz inandık ve kentten ayrılanların yeni hikayelerini yaşamaları için dingin ‘’Riviera Yaşam Tarzını’’ tasarladık. Hikâye bir villada sonsuz gökyüzü ve uçsuz bucaksız deniz panoramasında geçiyor.

A-B Tipi Villalar

Dört mevsim kullanıma uygun, bağımsız geniş bahçelerde Bodrum’un en keyifli anlarını yaşayacaksınız. Dünyanın en güzel gün batımları The BO Viera sakinlerinin yaşamına benzersiz bir dokunuşta bulunacak. 546,90 metrekarelik yaşam alanıyla içinizi ferahlatacak A tipi villalarımız geniş aileler için ideal. Her detayı özenle tasarlanmış 400,70 metrekarelik yaşam alanıyla B tipi villalarımızdaysa Bodrum’un güzelliklerine şahitlik edeceksiniz.

Rezidans

Gökyüzünün ve denizin en belirgin ortak özelliği eşsiz mavisidir. Peki hiç maviyi paylaştın mı? The BO Viera kurguladığı rezidans yaşam formunda renkler, duygular, huzur hatta sessizlik paylaşılır. Burada kullanılan ortak dil tarifsiz duygulara referanstır.

C-D Tipi Rezidanslar

Tamamı deniz manzaralı rezidanslarımız ile günün her saati benzersiz manzaralar The BO Viera’da. 341,30 metrekareden başlayan C tiplerinin geniş bahçe kullanımıyla kendinizi doğal peyzaj içinde huzurlu hissedeceksiniz. 221,94 metrekareden başlayan D tiplerinde karşı kıyıda yer alan Gündoğan’ın ışıkları sayesinde terasınızda adeta bir boğaz deneyimi yaşayacaksınız.

E-G Tipi Rezidanslar

328,85 metrekarelik geniş yaşam alanıyla E tipi dubleks rezidanslarda hem giriş hem de alt kattaki bahçe kullanımıyla doğayla iç içe bir yaşam. 183,70 metrekare kullanım alanıyla her bir detayı özenle düşünülmüş, eşsiz Bodrum mimarisini yansıtan G tipi flat rezidanslarımızın planlaması sayesinde Gündoğan manzarasının ve Hebil Koyu’nun eşsiz manzarasına şahitlik edeceksiniz.

H Tipi Rezidanslar

Açık denize bakan, St. Apostol Adası manzaralı konumuyla güneş evinizin manzarasında batacak. 219,35 metrekareden başlayan geniş kullanım alanıyla kendinizi özel hissedeceksiniz.

I Tipi Rezidanslar

Tamamı Hebil Koyu manzaralı 123,80 metrekareden başlayan I tiplerinde evinizin manzarasında doğan güneş ruhunuzu büyüleyecek.

bottom of page